+48 95 72 888 17

ESAB produkuje materiały i urządzenia spawalnicze obejmujące praktycznie wszystkie procesy spawania i cięcia, a także ich zastosowania.Firma ESAB jest światowym liderem w dziedzinie spawania i cięcia, a także międzynarodowym dostawcą produktów, wiedzy technologicznej i usług, z którym żadna inna firma nie może się równać.

Z firmą ESAB współpracujemy od ponad 10 lat i jesteśmy głównym dystrybutorem urządzeń i materiałów spawalniczych, oraz akcesoriów.

W roku 2004 wprowadzono na rynek produkty sygnowane marką SHERMAN, będące synonimem dobrej jakości za rozsądną cenę. Trzy linie wyrobów przeznaczone są do prac o różnym współczynniku obciążenia: ciągłym, przerywanym oraz dorywczym. Odpowiednia kolorystyka dodatkowo powinna kojarzyć się z przeznaczeniem wyrobów. Wyroby podlegające certyfikacji spełniają wymagania właściwych dyrektyw europejskich.

GCE jest europejskim liderem w produkcji osprzętu gazowego. Na sklepie w ciągłej ofercie posiadamy wiele modeli palników jak i osprzętu gazowego firmy GCE

Firma Hypertherm oferuje szeroki wybór ręcznych systemów cięcia plazmowego przeznaczonych do różnorodnych zastosowań.

Z firmą HYPERTHERM współpracujemy od ponad 5lat. Jesteśmy dystrybutorem urządzeń do cięcia plazmą, części i akcesoriów.Wszystkim klientom zapewniamy doradztwo techniczne i możliwość pokazów urządzeń u klienta.

W naszej ofercie znajdziecie państwo wyroby czołowych producentów polskich palników do cięcia i spawania,akcesoriów spawalniczych takich jak POMET czy PERUN