+48 95 72 888 17

Promocje


filtr 01 Uniwersalne filtry mobilne FilterBox

Przeznaczenie:

FilterBox to uniwersalny odciąg dymów i pyłów spawalniczych. Filtry tej linii zaprojektowane zostały modułowo i doskonale sprawdzą się w pracy z zanieczyszczeniami niewybuchowymi.

Opis:

Jednostki FilterBox dostępne są jako filtr mobilny, stacjonarny lub do montażu na ścianie. Urządzenie wyposażone jest m.in. w tłumik redukujący hałas wentylatora, a także zaawansowany system automatycznego czyszczenia filtra. Te rozwiązania gwarantują maksymalną wydajność i komfort pracy.

Od 10488 zł netto

Oszczędź 9864 zł netto

filtr 02 Proste filtry mobilne FilterCart

Przeznaczenie:

Filtry FilterCart doskonale sprawdzą się w lekkich pracach spawalniczych. W wersji Carbon jednostka usuwa uciążliwe zapachy, szkodliwe rozpuszczalniki, opary i zanieczyszczenia gazowe

Opis:

Urządzenia z linii FilterCart wyposażone zostały we wszystkie funkcje umożliwiające skuteczną pracę w niewymagających środowiskach produkcyjnych. Rozwiązania takie jak filtry HEPA w wersji Carbon, ssawka ze zintegrowanym oświetleniem punktowym, czy sygnał informujący o zapełnieniu filtra w wersji W3, pozwalają pracować wydajnie i bezpiecznie.

Od 5184 zł netto

Oszczędź 4896 zł netto
filtr 03 Odciągi Fume Eliminator 24/7

Przeznaczenie:

Odciąg dymów spawalniczych bezpośrednio u źródła z uchwytu spawalniczego. Jedno urządzenie może być wykorzystywane przez dwóch spawaczy jednocześnie.

Opis:

Przejezdna jednostka wysokiego podciśnienia, wyposażona w system automatycznego czyszczenia filtrów i wydajne wentylatory bocznokanałowe. Dodatkową zaletą jest funkcja automatycznego włączania i wyłączania filtra, zwiększająca komfort pracy i obniżająca zużycie energii.

Od 14208 zł netto

Oszczędź 11404 zł netto

filtr 04 Przenośne odciągi Fume Eliminator

Przeznaczenie:

Fume Eliminator usuwa dymy bezpośrednio u źródła. Możliwość podłączenia uchwytu spawalniczego lub ssawki odciągowej.

Opis:

Jednostkę FE zaprojektowaliśmy tak, by jej przenoszenie do obszaru roboczego było szybkie i wygodne. Wybrane modele wyposażone zostały w funkcję automatycznego włączenia w momencie rozpoczęcia spawania.

Od 2604 zł netto

Oszczędź 2528 zł netto